Intel Processor Diagnostic Tool

Sistem Araçları Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.5 MB
  • Version 1.51.0.0-20-10
  • Dil İngilizce
  • Firma Intel Corporation
Inter Processor Diagnostic Tool programı Intel mikroişlemci işlevselliğini doğrulamak amacıyla oluşturulmuş bir yazılım programıdır. Bu programla marka kimlik teşhis kontrollerini, işlemci çalışma frekansını doğrulama, özel işlemci özelliklerini test etme

Inter Processor Diagnostic Tool programı Intel mikroişlemci işlevselliğini doğrulamak amacıyla oluşturulmuş bir yazılım programıdır. Bu programla marka kimlik teşhis kontrollerini, işlemci çalışma frekansını doğrulama, özel işlemci özelliklerini test etme ve işlemci üzerinde bir stres testi yapabilirsiniz.

Yani bu programla Inter işlemci özelliklerini test ederek bilgisayarınızın çeşitli kriterleri gerçekleştirme yeteneğine sahip olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Intel işlemci tanı aracını iki farklı moddan çalıştırılmaktadır. Varlığı test etme ve doğrulama modunda çalışmaktadır. Intel işlemci tanı aracı çok işlemci sistemlerle uyumludur. Ana kart ve işlemciyi test etmek için kullanabilirsiniz. Eğer bir Intel ana kart kullanıyorsanız bu program size çok uygundur. Bu program çalışırken clocking devre dışı bırakılmalıdır. Yani bilgisayarınızda çalışır durumda olan programları kapatmanız gerekiyor. Kullanımı kolay bir programdır. Program kurulduktan sonra Intel işlemci tanı arcı otomatik olarak tarama işlemini başlatır. Çıkan sonuçları otomatik olarak kaydeder. Kayıtlı olan bilgileri gelecekte yapacağınız testlerle karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Çıkan sonuçları HTML oluşturarak rapor halinde size sunar.

 
Daha Fazla Göster
Intel Processor Diagnostic Tool indir